دبیر شورایی تببین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس:
با توجه به تکذیب اخبار منتشره توسط وزارت اطلاعات درخواست خود برای برگزاری تجمع را پس می گیرم
کلوانی تصریح کرد:با توجه به اینکه اصل این خبر به نظر توسط خبرگزاری تسنیم و در مصاحبه به ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورایی اسلامی(عضو کمیسیون قضایی مجلس) مطرح شده است  لذا از قوه قضاییه می خواهیم با انتشار کیفر خواست مهدی هاشمی و ارائه توضیحاتی در مورد ابهامات و تناقضات حقیقت را روشن کرده و در اختیار افکار عمومی قرار دهد.

گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛کلوانی دبیر شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت: درخواستی مجوز ی برای برگزاری تجمع در برابر اداره اطلاعات استان فارس در اعتراض به پس گرفتن گزارش فعالیت های "م.ه" توسط وزارت اطلاعات صورت گرفت این موضوع به دلیل اخبار منتشره در رسانه ها مبنی بر این موضوع بود.

وی افزود: با توجه به اینکه وزارت اطلاعات این موضوع را رسما تکذیب کرد لذا درخواست تجمع را پس گرفته و هیچ تجمعی در روز16 فروردین برگزار نخواهد شد.

کلوانی تصریح کرد:با توجه به اینکه اصل این خبر به نظر توسط خبرگزاری تسنیم و در مصاحبه به ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورایی اسلامی(عضو کمیسیون قضایی مجلس) مطرح شده است  لذا از قوه قضاییه می خواهیم با انتشار کیفر خواست مهدی هاشمی و ارائه توضیحاتی در مورد ابهامات و تناقضات حقیقت را روشن کرده و در اختیار افکار عمومی قرار دهد. برچسب ها : تکذیب ,  اعتراض ,  کنسل ,  فارس ,  هاشمی , 

نوشته شده در یکشنبه 2 فروردین 1394 ساعت 10:24 ب.ظ | آخرین ویرایش در یکشنبه 2 فروردین 1394 ساعت 10:28 ب.ظ