بیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس،
به دلیل پس گرفتن شکایت امنیتی وزارت اطلاعات از مهدی هاشمی دانشجویان استان مقابل اداره اطلاعات تجمع می‌کنند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس گفت: به دلیل پس گرفتن شکایت امنیتی وزارت اطلاعات از مهدی هاشمی، دانشجویان استان درخواست تجمع ۱۶ فرودین ماه در مقابل اداره اطلاعات فارس را به مراجع داده اند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی؛ محمد کلوانیضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن عید نوروز و تسلیت شهادت بی بی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س)با اشاره به خبر صدور حکم مهدی هاشمی در رسانه ها، گفت: این حکم را از دو جنبه می توان به آن پرداخت که جنبه اول روند ادامه دار مبارزه با فساد اقتصادی توسط قوه قضاییه که جای تقدیر و تشکر دارد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس ادامه داد: البته تداوم این حرکت بزرگ در مبارزه با فساد های بزرگ به ویژه دانه درشت ها اهمیت دوچندان  دارد و به مسولین امر عرض می کنیم که از نعره های زالوصفتان نهراسید و محکم و استوار با توکل بر خداوند متعال و پشتوانه ملت مسلمان ایران به این راه ادامه دهید.

وی به جنبه دوم حکم مهدی هاشمی پرداخت و گفت: اعلام میزان حکم مجازات مهدی هاشمی که تعجب همگان را برانگیخت جنبه دوم این پرونده است. ای کاش کیفر خواست آقازاده بزرگ در معرض افکار عمومی قرار می گرفت.

کلوانی با اشاره به این که در همین اثناء شنیده شده که وزارت اطلاعات شکایت امنیتی علیه مهدی هاشمی را پس گرفته و حکم فعلی فقط مربوط به اتهامات اقتصادی است، اظهار داشت: سوال اینجانب این است که چرا و به علت این کار توسط وزارت متبوع که خود حافظ امنیت کشور است باید اتفاق بیافتد؟ یعنی ایشان هیچ نقشی در فتنه بزرگ ۸۸ نداشته است؟ در صورتی که شواهد تاریخی چیز دیگری نشان می دهد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس بیان داشت: لذا این ابهام برای مردم و به ویژه دانشجویان وجود دارد و از مسولین امر، طلب پاسخ شفاف داریم. گمان بر این است که نکند وزارت اطلاعات در بده بستان های سیاسی گرفتار شده است.

وی در بخش پایانی صحبت های خود گفت: به همین منظور شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوی استان فارس درخواست صدور مجوز تجمع اعتراضی خود را برای تاریخ ۱۶فروردین روبروی اداره کل اطلاعات استان فارس به مراجع مربوطه داده است. درخواست ما این است که پرونده امنیتی ایشان به جریان بیافتد.

برگفته ازسایت سازمان بسیج دانشجویی


برچسب ها : پس گرفتن ,  شکایت ,  امنیتی ,  وزارت اطلاعات ,  مهدی هاشمی ,  دانشجویان ,  استان , 

نوشته شده در پنجشنبه 28 اسفند 1393 ساعت 11:54 ق.ظ | آخرین ویرایش در پنجشنبه 28 اسفند 1393 ساعت 12:00 ب.ظ